Výlet

18.června nás čeká tradiční celodenní výlet naší náboženské obce. Tentokrát pojedeme na Sedlčansko.

Plán cesty je následující:

Odjezd v 8.30 hodin od břevnovské fary (Na Petynce 2257/47a) auty (zatím jsou k dispozici 2-3 auta a ještě nekolik volných míst) směr zámek Vrchotovy Janovice, který si prohlédneme (pokud bude počasí, tak i park). Předpokládám, že cesta od fary na zámek nám nezabere víc jak hodinu cesty, takže kdo by se chtěl připojit až na místě, samozřejmě může (t.j. na zámku bychom měli být před 10.hodinou, prohlídku vč.prohlídky parku počítám do 12 hodin, kdy je polední pauza i na zámku).

Poté bychom se společně naobědvali, buď přímo ve Vrchotových Janovicích anebo v nedalekých Sedlčanech (dle počasí a možností), kde bychom si také krátce prohlédli historické centrum města. Kolem 14 hodiny bychom se přesunuli auty cca 10 km do blízkosti Lašovic, odkud půjdeme pěšky na rozhlednu Onen Svět. Pěší část, s ohledem na účastníky výletu, počítám cca 6 km. Zde bychom také, bude-li nám přát počasí, společně slavili bohoslužby pod širým nebem. Alternativou pro deštivé počasí je potom vynechání návštěvy rozhledny (případně i Sedlčan) a oběd ve Voticích s návaznou možnost prohlédnout si nedaleký sbor CČSH v Nesvačilech, případně tam i sloužit bohoslužby.

Předpokládaný návrat do Prahy je v 19 hodin, i v závislosti na počasí.

Kdo máte zájem se výletu zúčastnit a zatím jste se mi nenahlásil, prosím, abyste tam učinili do středy 15.června (mail: husitibrevnov@seznam.cz nebo telefon 775 181 279).

Děkuji, přeji vám požehnaný svatodušní čas a případně se těším na viděnou!

Sandra Silná
farářka